IZLOŽBA INOVA - MLADI: LARA BAČANI OSVOJILA ZLATO!

Autor: knjiznica bukovac, 13. 11. 2020.

U subotu 7.11.2020. sudjelovali smo na međunarodnoj poznatoj izložbi i natjecanju Inova – mladi koja se održala u Narodnom sveučilištu Dubrava uz pridržavanje svih epidemioloških mjera. Lara Bačani sa svojom „Sef kutijom“ izlagala je rad i objašnjavala način njegova funkcioniranja pred poznatim  zagrebačkim profesorima osnovnih škola, srednjih strukovnih škola i profesorima fakulteta Strojarstva i brodogradnje koji su kao komisija obilazili radove i ocjenjivali ih.
Nakon tjedan dana primili smo radosnu vijest te saznali da je Lara za svoju inovaciju osvojila zlatnu medalju na natjecanju. Velike čestitke našoj Lari!

S obzirom da nismo bili u mogućnosti pozvati vas na izložbu i natjecanje radi ograničenog broja posjetitelja, pripremili smo virtualnu šetnju kroz izložbu; pogledajte u nastavku kako je to izgledalo.

P.S. Zahvaljujemo i učenici Magdaleni Pršlja koja nam je bila velika potpora na natjecanju

Filip Lovrić prof.

ŠTO JE IZLOŽBA INOVA-MLADI?

Najveća izložba inovacija mladih u RH, koja redovito od 2001.godine okuplja sva dostignuća mladih zagrebačkih inovatora uz goste iz cijele Hrvatske i prijatelje iz inozemstva. INOVA-MLADI je program Saveza inovatora Zagreba, Fakulteta strojarstva i brodogradnje, Saveza udruga pedagoga tehničke kulture Zagreba, Udruge inovatora Fakulteta strojarstva i brodogradnje i zagrebačkih udruga mladih inovatora s ciljem da velikom izložbenom manifestacijom potaknu daljnji razvitak inovatorstva mladih u Gradu Zagrebu.

« Studeni 2020 »