NOVA REGULACIJA PRIJEVOZA UČENIKA OŠ BUKOVAC

Autor: knjiznica bukovac, 25. 9. 2020.

Od ponedjeljka, 28. 9. 2020.  se uvode izmjene u organizaciji prijevoza učenika u OŠ Fran Krsto Frankopan, Petar Preradović, Jordanovac i Žuti brijeg.

NIŽI RAZREDI

PRODUŽENI BORAVAK – 1. i 2. razredi (OŠ Fran Krsto Frankopan i Petar Preradović).

Polazišne stanice su Melinišće i Jurja ves.

OSTALI NIŽI RAZREDI – polazišne stanici su Melinišće i Jurja ves.

Autobusne postaje na kojima staju autobusi koji polaze sa Melinišća su Oboj (Konzum) i Jurja ves.

Autobusne postaje na kojima staju autobusi na povratku iz navedenih škola su Oboj  (školska stanica), vodotoranj, Melinišće, Oboj (Konzum), Jurja ves.

Roditelji mogu sami dovesti i odvesti dijete iz škole. Molimo da pri tome poštuju raspored početka i završetka nastave. Učenici koji su u produženom boravku trebaju biti u školi do 8 sati. Roditelj može doći po dijete u 15.45 i 16.15.

VIŠI RAZREDI – OŠ ŽUTI BRIJEG

Autobusne postaje na kojima staju autobusi koji prevoze učenike u OŠ Žuti brijeg su Trnac  (školska stanica - prolazna satnica), vodotoranj, Melinišće

Autobusne postaje na kojima staju autobusi na povratku iz škole su Melinišće, Oboj (Konzum), Jurja ves, Oboj (školska stanica), vodotoranj.

Na autobusnoj stanici (Oboj - školska stanica) autobusi se samo zaustavljaju kako bi ušli učenici koji se nalaze na stanici. Na stanici vodotoranj autobusi će doći ranije i čekati na ugibalištu do termina polaska.

Molimo učenike da na vrijeme dolaze prema rasporedu polazaka autobusa.

Zbog velikih gužvi koje se svakodnevno događaju prilikom dolaska učenika na Melinišću, molimo roditelje da ne parkiraju na mjestima predviđenim za prolazak i stajalište autobusa te time ugrozili sigurnost učenika.

Raspored polazaka autobusa u školu i iz škole u kojoj se  održava nastava nalazi se u tablici koja je u privitku.

U suradnji sa nadležnim  gradskim službama Grada Zagreba i dalje se intenzivno  radi  na poboljšanju prijevoz učenika, posebno učenika Jazbine i Čreti.

O svim relevantnim informacijama učenici i roditelji će biti obavještavani putem školske  web stranice i razrednika.