UČENJE NA DALJINU

PISMO UČENICIMA I RODITELJIMA

Autor: Iva Magdić, 27. 3. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

iza nas su dva iznimno turbulentna tjedna, obilježena on-line nastavom zbog borbe protiv korona virusa  i potresom. Prema informacijama od vaših učitelja, snalaženje putem on line nastave ide prema planu. Manjih poteškoća ima, no rješavaju se pojedinačno.

Potres koji se dogodio u nedjelju ujutro, a i poplava koja je u tom trenutku nastala puknućem cijevi na prvom katu, prouzročio je znatne štete u školskoj zgradi. Zgradu je obišao službeni procjenjitelj i napravio brzu procjenu. Škola je označena žutom markicom – PRIVEMENO NEUPORABLJIVO- PN2-POTREBNE MJERE HITNE INTERVENCIJE.

Vjerujem da će uskoro ovo teško i vrlo izazovno vrijeme biti iza nas. Znam da vam je teško, da se mnogi nalazite u vrlo specifičnim situacijama koje ponekad traže i dodatnu pomoć, fizičku ali i psihološku.

Na raspolaganju su vam svi djelatnici škole, prvenstveno vaši razrednici. Također, u svrhu pomoći, svakodnevno stručno -pedagoški tim naše škole objavljuje na web stranici škole u rubrici Ostani zdrav razne edukativne materijale, kao i u vrtualnim učionicama.

Upite možete slati na službene mailove objavljene u rubrici Kontakti ili na službeni mobitel: 091/233-3528

I dalje ćemo pratiti i postupati u skladu sa uputama koje nam daje Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske, Ministarstvo znanosti i obrazovanja i Gradski uredi Grada Zagreba.

Rasporedi rada za naredni tjedan će biti redovito objavljivani tijekom vikenda za cijeli tjedan.

Shvatimo ovo vrijeme kao vrijeme iz kojeg ćemo izići snažniji, jači i bolji. Čuvajmo sebe i one oko sebe. I OSTANIMO DOMA kako bi se što prije vidjeli i nastavili zajedno dalje.

Vaša ravnateljica i djelatnici OŠ Bukovac

« Studeni 2020 »